بهترین خدمات خشکشویی آنلاین، در نزدیک ترین خشکشویی تهران اسپارد | fanbaz


بهترین خدمات خشکشویی آنلاین، در نزدیک ترین خشکشویی تهران اسپارد | fanbaz

وقتی لباس یا هر چیز پارچه‌ای دیگری تهیه می‌کنیم، اطلاعاتی روی تگ آن وجود دارد که نشان‌دهنده مواد به کار رفته شده در تولید آن و نحوه شست و شو می‌شود. دیگر نیازی نیست حجم زیادی از لباس‌ها را به خشک‌شویی ببرید. خدمات خشک‌شویی لباس پلاک تمام این کارها را برای شما انجام می‌دهد. همیشه در کنار عنوان مغازه‌ها و مراکز خشک‌شویی، واژه اتوشویی هم دیده می‌شود. اتوهایی که در این فرایند استفاده می‌شوند بسیار بزرگ و سنگین هستند.

شما میتونید بعد از اینکه از سرویس خشکشویی انلاین استفاده کردید و لباسها رو تحویل گرفتید، پرداخت رو انجام بدید. لباس ها را وقتی تمیز و خشکشویی شد، در زمانی که مشخص کرده اید در مرغوب ترین پکیج به شما تحویل می دهیم. ملافه های خود را یک بار در هفته و حوله های خود را بعد از حداکثر 3 بار استفاده بشویید. حتی اگر از این وسایل استفاده نمی کنید، مهم است که آنها را به طور مرتب بشویید. زیرا نه تنها آنها با بدن شما تماس نزدیک دارند، بلکه می توانند آب یا عرق را نیز جذب کرده و محل پرورش باکتری ها شوند.

اتوشویی آنلاین و خشکشویی لباس مجلسی زنانه

قبل از هرچیز برای ثبت سفارش خود در آچاره ، تخصص مورد نظر خود را خدمات نظافتی در تهران انتخاب می کنید. در زمان تحویل سفارشات تمامی آنها به صورت وکیوم بسته بندی می شوند. بسته ها قبل از ارسال برای شما نیز به صورت کامل ضدعفونی می شوند.

  • تمامی خدمات با توجه به درخواست شما، با قیمتی به صرفه ارائه می شود.
  • مخلوط آمونیاک چیزی شبیه به ادرار حیوانات و انسان ها است که این ماده برای از بین بردن لکه ها و عرق های نقش بسته بر روی لباس بسیار مفید است.
  • برای اتو کردن لباس‌های مهم، مسلماً وسایل خانگی، قدرت وسایل صنعتی را ندارند و به خوبی نمی‌توانند البسه مورد نظر شما را صاف و مرتب کنند.
  • لباسها در بازار مد و فشن در انواع مختلف با تنوع بسیاری طراحی و تولید می‌شوند.

زمان لازم از لحظه دریافت سفارشات تا تحویل لباس به مشتری حداقل 48 ساعت و حداکثر 72 ساعت می‌باشد. در صورتی‌که مشتری به هر دلیلی سفارش خود را زودتر از زمان مقرر مطالبه کند، باید هزینه پیک را پرداخت کند. هنگامی که چرخه خشکشویی به پایان رسید لباس‌ها دوباره بازبینی می‌شوند تا مطمئن شوید که تمام لکه ها از روی لباس پاک شده اند. علاوه بر این تمام لکه ها و درزها بازبینی می‌شوند تا مطمئن شوید که هنوز سالم هستند. مشتریان پس از تحویل گرفتن لباس‌های تمیز و مرتب در کاور از طریق پیک، اقدام به پرداخت هزینه نهایی می‌کنند.

خدمات شستشو پتو و ملحفه