توصیه های اسباب کشی قبل و بعد از جابجایی اطلس بار


یادتان باشد که از چند هفته قبل شروع به جمع آوری کارتن اسباب کشی کنید ، چون این روز ها که بازار اسباب کشی داغ است ، کارتن دست دوم هم نایاب است. خیلی از افراد با شعار اثاث کشی ارزان سعی در جذب مشتری دارند. اما هومسرویز با اعلام هزینه اسباب کشی قبل از شروع کار و انجام توافق قیمت نهایی بیشترینرضایت را در این بین داشته و هیچ نوع نگرانی برای کاربران خود ایجاد نخواهد کرد. خیلی از همشهریان عزیز با ما تماس می‎گیرند و برای نوع بسته بندی درآورها از ما راهنمای اسباب کشی می‎خواهند. زیرا در صورتی که دراورهای خود را پر از وسایل کنید، سنگین می‎شوند و حمل آن مشکل.

با قرار دادن لوازم شکستنی مثل لیوان‌ها یا شیشه‌های عطر در جوراب و یا گذاشتن حوله در اطراف محتویات جعبه‌های لوازم شکستنی، علاوه بر حفاظت از آن‌ها در فضا نیز صرفه‌جویی کنید. از دستمال‌ها می‌توانید برای پوشاندن لوازمی مثل چاقوها استفاده کرده و بعد از قرار دادن آن‌ها در جعبه، به وسیله نوار لاستیکی مهارشان کنید. لباس‌های خود را همراه با چوب‌لباسی‌هایشان به چند دسته تقسیم کرده و سپس با استفاده از کیسه زباله آن‌ها را بسته‌بندی کنید. همچنین می‌توانید با ایجاد یک سوراخ در کیسه زباله به وسیله آن لباس‌ها را پوشانده و بعد از تا کردن، آن‌ها را در جعبه بگذارید.

اسباب کشی یا اثاث کشی (گوگل)

اگر سلامت اسباب و اثاثیه برای شما اهمیت زیادی دارد همین حالا نسبت به تهیه هر آنچه نیاز دارید با بهترین قیمت اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر یا راهنمایی در خرید می‌توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. برای داشتن اسباب کشی راحت و سریع و منظم باید شرکت مناسب برای حمل و نقل را نیز پیدا کرد.

· معرفی بهترینشرکت های اسباب کشی

بهتر است پیش از انتخاب یک باربری، از ارائه خدماتی مثل بسته‌بندی وسایل اطمینان کسب از طریق سند زیر کلیک کنید کنید. در صورتی‌ که مقصد شما در دیگر شهر‌ ها قرار دارد، بیمه وسایل منزل نیز می‌تواند یک گزینه مناسب پیش رو باشد. یک باربری استاندارد، خدمات بیمه را نیز به شما ارائه خواهد داد.

  • احتمالا مشاهده کرده‌اید که کارگران حرفه‌ای برای حمل اجسام سنگین روش خاصی دارند و از یک روش مخصوص استفاده می‌کنند.
  • شما می‌توانید بدون خارج کردن لباس‌هایتان، کشو را از کمد خارج کرده و با پلاستیک بسته‌بندی کنید.
  • اصلا آیا اثاث کشی درست است یا اسباب کشی؟ اگر چه هردوی این کلمات بسیار به جای یک دیگر مورد استفاده قرار می گیرند و درست هستند، ولی بهتر است ما کلمه ی اسباب کشی را به کار ببریم، گرچه هر دو واژه مصطلح هستند.
  • اجاره ماشین به صورت سرویس است نه ساعت یعنی اگر اسباب کشی برای خاور زیر ۳ ساعت و نیسان زیر ۲ ساعت در تهران طول بکشد، هزینه اسباب کشی کامل دریافت می‌شود.

برای شروع اسباب کشی بهتر است از تجربیات افراد متخصص در این زمینه همچون باربری جابه جابار استفاده نمایید. فرآیند اسباب کشی اگر به صورت برنامه ریزی شده و طبق اصول باشد به راحتی و با خیال آسوده‌تر صورت می‌‎گیرد. وسایل سنگین‌تر را در جلوی دست قرار دهید تا کارگران جابجایی بهتر بتوانند به شما خدمات ارائه دهند.

توصیه های اسباب کشی قبل و بعد از جابجایی اطلس بار