خرید و قیمت پنل روکش دار گچی مدل RG کناف ایران 12 5*1200*3000 میلی‌متر ترب | panelgachikanaf


خرید و قیمت پنل روکش دار گچی مدل RG کناف ایران 12 5*1200*3000 میلی‌متر ترب | panelgachikanaf جنس کناف بسیار سبک بوده و در زمان وقوع زلزله ایمن تر است و در مواجه با آتش مستقیم می تواند حدود سه ساعت از خود مقاومت نشان دهد. پیشرفت هایی که امروزه در زمینه معماری داخلی انجام شده باعث می شود تا مانند سال های گذشته برای سقف از معماری و مصالح سنتی استفاده نمی شود و از روش های مختلفی برای طراحی سقف ها استفاده و هر روز هم فراگیر تر می شوند. این پانل ها هم مانند مورد قبل صرفا برای اجرای قوس های تند استفاده می شود.

تایل معمولی اکوستیک پانچ مربعی بدون روکش با فلیس در پشت تایل مدل (۲۵-۱۲) کناف ایران

پروفیل کناف که طبق کاتالوگ شرکت کناف KNAUF به نام سازه در بازار ایران شناخته میشود یکی از انواع سازه کناف بسیار پر استفاده در نصب سیستم سقف https://panelgachikanaf.com کناف است. پروفیل کناف یا سازه گچ برگ کناف عموماً در اجرا سقف کناف و به دو روش تیپ A و تیپ B در سیستم ساخت و ساز خشک کناف کاربرد دارد. کناف به عنوان سقف کاذب و دیوار کاذب امروزه در صنعت ساختمان برای پوشش لوله های تأسیسات و تجهیزات برقکشی ساختمان کاربرد بسیاری پیدا کرده است. تعداد بسته در هر بندیل سازه گچ برگ کناف 480 شاخه است و همچنین متراژ در هر بندیل سازه گچ برگ کناف معادل 1920 متر است. قیمت کناف با توجه به جنس گچ برگ کناف و همچنین نوع و وزن سازه تعیین میشود و قیمت اجرای کناف مجزا از قیمت اجناس مصرفی است و با توجه به مساحت کلی و ارتفاع دیوار و سقف و همچنین تیپ بندی اجرای کناف محاسبه میشود. پس از اتصال صفحات کناف به یکدیگر با استفاده از بتونه درزگیر و ماستیک مخصوص سطح کاملاً یکدست و یکپارچه بدست می آید که این سطح آماده نقاشی میباشد.

  • ضخامت پروفیل گالوانیزه کناف حدوداً بین ۳ میلی متر تا ۶ میلی متر است.
  • سلام لطفا بفرمایید پانل کناف با مصالح پایه سیمان تولید میشود؟ برای کار در فضاهای تاسیساتی زیرزمینی مترو نیاز داریم.
  • به دلیل سبکی هزینه پایین و نصب آسان بسیار گسترده شده و رتبه یک بین تمامی سقف های کاذب را به خود اختصاص داده است.
  • طی سال های اخیر تکنولوژی ساخت و ساز با پیشرفت های زیادی مواجه بوده و این موضوع موجب گردیده تا به جای استفاده از مصالح سنتی از مصالح جدیدی استفاده شود علاوه بر نصب آسان، زیبایی بیشتر و منحصر به فردی هم دارند.
  • توجه داشته باشید در اماکن با رطوبت بسیار بالا بهتر است از پانل فایبر سمنت برد استفاده گردد.
محیط و فضاهایی که در معرض رطوبت و حرارت قرار دارند استفاده از این نوع کناف توصیه می شود. کاربری آن مکان­های عمومی، فضاهایی که احتمال رطوبت و آتش سوزی در آن زیاد است نصب می­گردد. رنگ مقوای آن سبز می­باشد و مهر کناف به رنگ قرمز پشت آن وجود دارد. کاربری آن، اماکن عمومی، فضاهای مشاء، دیوار و سقف های فلزی و بتونی می­باشد.

انواع پانل گچی (گچبرگ) و کاربرد آنها از لحاظ قطر :

همچنین با توجه به خاصیت ضد آب بودن آن قیمت کناف MR اندکی از پانل معمولی بیشتر است. پانل کناف ام آر به دلیل تشخیص راحت توسط نصاب کناف و همچنین سهولت در تشخیص کارفرما به رنگ سبز است.در حال حاضر در بازار ایران شرکت کناف ایران کی پلاس یکی از با کیفیت ترین انواع پانل کناف را تولید میکند. اجرت نصاب کناف نیز با توجه به محل نصب و همچنین ارتفاع سقف کناف و پیچیدگی کار جداگانه و مطابق با تعرفه کناف ایران کی پلاس تعیین میشود. کنترل کیفیت انجام شده و در پالت بسته بندی و آماده ارسال می گردد. گچبرگ یکی از بهترین مصالح ساختمانی جهت دیوارهای داخل ساختمان ، سقف های کاذب ، پارتیشن بندی ساختمان های مسکونی و تجاری و سازمانی و همچنین برای پیاده سازی دکوراسیون داخلی سقف و دیوارها و ایجاد نورپردازی در ساختمان بسیار مناسب است. یکی از مزایای مهم گچبرگ نسبت به دیگر محصولات پانلی نظیر تخته های چوبی چند لایه ، تخته فیبری فشرده و ام دی اف و…

جالب ایت بدانید که ورق کناف نوعی پنل گچی با روکش کاغذی است که در ایجاد سقف های کاذب، دیوارهای کاذب و ایجاد دکور بر روی سقف و یا دیوار کاربرد دارد. دیوارهای جداکننده گچ برگ انواع مختلفی دارند.تفاوت انواع دیوارهای جداکننده در نوع ساختار و در تعداد لایه های گچ برگ (کناف) در هر طرف از دیوار است. قیمت هر ورق کناف با توجه به نوع (معمولی، ضد رطوبت، ضد حریق، عایق رطوبت و حریق) همچنین جنس (کناف ایران، باتیس، جیبرد، PGP، یزد و بانا شیراز)، درجه 1 و 2 بودن به ضخامت (6.5، 9.5، 12.5 و18 میلیمتر) متفاوت است. این گچ برگ ها دارای روکش کرم رنگ با مهر آبی کناف در پشت آن‌ها می‌باشند. روش‌های دیگر، مانند سنگ‌تراشی، به خوبی کار می‌کنند، زیرا معمولاً در ضخامت‌های ضخیم‌تر استفاده می‌شود و از گچ کم‌تر نیست. افزودن فضای هوا بین دو دیوار گچی جامد با جلوگیری از عبور نویز، عملکرد صوتی را بهبود می بخشد.