پی ال سی PLC PLC آسام فروشگاه پی ال سی و اتوماسیون محصولات زیمنس در ایران


کسب و کارهای کوچک و استارت آپ ها ، اغلب از این مدل استفاده می کنند. همین امر به صرفه جویی در انرژی کمک می کند و ممکن است مدل سیم کشی را ساده کند. قیمت پی ال سی ، با توجه به تمام ویژگی های ذکر شده ، متغیر می باشد. در هنگام خرید plc ها ، باید به یک سری از فاکتور های پر اهمیت توجه کنید. برند ، تعداد شمارنده های موجود ، نوع و تعداد ورودی ها و خروجی ها و همچنین مدل نرم افزار plc ، جز فاکتورهایی هستند که باید در هنگام خرید ، به آنها توجه شود.

مینی پی ال سی زیمنس

SIMATIC S7-410 به دلیل طیف گسترده ای از عملکردها، برای راه حل های اتوماسیون استاندارد بدون بکار گیری اپراتور، در دسترس بودن یا ایمنی در برابر خرابی نیز مناسب است. پی ال سی زیمنس SIMATIC S7-400 با مقیاس پذیری بالایی که دارد، تقریباً برای هر کار یک راه حل سفارشی ارائه می دهد. چه در یک برنامه پیچیده SIMATIC PCS 7، چه در یک برنامه کلاسیک STEP 7 یا TIA Portal. هر جا که فرآیندها باید با در نظر گرفتن کارایی، در دسترس بودن بالا و الزامات ایمنی برای خرابی طراحی شوند. اپراتورهای نیروگاه سال‌ها به پی ال سی زیمنس SIMATIC S7-400H/FH اعتماد کرده‌اند. در پی ال سی زیمنس S71200 ما عملکردهای تکنولوژیکی مانند PID و شمارنده های سرعت بالا را در داخل خود دریافت خواهیم کرد، بنابراین برای کنترل حلقه بسته نیازی به کنترل اضافی ندارید.

معرفی قسمت های مختلف PLC و انواع ماژول های سیگنال و وظیفه:

بنابراین یک مهندس برق یا اپراتور plc لازم است با این برند و محصولاتش آشنایی کافی داشته باشد. معمولا در مصاحبه های کاری اطلاعاتی از این دست، می تواند سطح علم و دانش شخص و مهارت ها و تخصص وی را نشان دهد. بنابراین اگر علاقه مند به فعالیت در این رشته هستید، و تا کنون برای آشنایی و شناخت plcهای زیمنس وقت نگذاشته اید، زمان آن رسیده است که برای وارد شدن به جزئیات این مقوله برنامه ریزی کنید. توجه کنید که نرم افزار قدیمی برنامه نویسی شرکت زیمنس برای PLC ها سیماتیک منیجر نام دارد که آخرین نسخه آن ورژن 5.6 است. نرم افزار جدید زیمنس که Tia Portal نام دارد برای plc های جدیدتر زیمنس استفاده می گردد و شما به عنوان یک مهندس پی ال سی باید با هر دو نرم افزار آشنایی کامل داشته باشید. جهت استعلام قیمت و خرید پی ال سی زیمنس می توانید از طریق تماس تلفنی و یا واتس اپ با کارشناسان واحد فروش شرکت نیرونوین برای دریافت مشاوره رایگان در تماس باشید.

پی ال سی PLC PLC آسام فروشگاه پی ال سی و اتوماسیون محصولات زیمنس در ایران

مینی پی خرید plc زیمنس ال سی چیست؟مینی PLC LOGO زیمنس کوچک‌ترین محصول کارخانه‌های سازنده PLC های اتوماسیون صنعتی زیمنس است. در ابتدا به علت گران بودن قیمت این مینی پی ال سی ها زمینه‌های استفاده و کاربرد کمی داشتند، اما امروزه باوجود پایین آمدن قیمت بعضی از PLC ها زمینه کاربردی مینی پی ال سی افزایش‌یافته و با تنوع بیشتری تولید می‌شود. در ابتدای تولید مینی پی ال سی، بسیاری آن‌ها را جانشین PLC ها می‌خواندند و در مدارات فرمان کنترل که تعداد موتورها بیش از چند عدد نیست استفاده از مینی پی ال سی را بجای PLC مناسب و صحیح می‌دانستند. نام تجاری مینی پی ال سی چند شرکت سازنده مطرح جهان در این جدول آمده است.

  • این خروجی توسط PLC برای اجرای یک فرآیند یا خودکار کردن یک دستگاه کنترل می شود.
  • مدل های s5-90U و s5-95U دارای حوزه عملکردی محدود بوده و از نوع plc های compact شرکت زیمنس هستند.
  • قیمت plc زیمنس s7 300 به تعداد ماژول هایی بستگی دارد که درون سیستم قرار داده اند.
  • پیکربندی plc در چند سطح ممکن انجام می ‌شود و موجب ایجاد کردن حلقه در شبکه از سطحی به سطح دیگر خواهد شد.

ولی شما می توانید برای استعلام قیمت و گرفتن موجودی انواع پی ال سی زیمنس با ما در تماس باشید. کمپانی زیمنس برای کاربری های عمومی و ساده ایی که نیاز به پیچیدگی و دقت عمل بالایی ندارند اقدام به تولید پی ال سی لوگو نموده است . پی ال سی لوگو زیمنس دارای ویژگی های کاربر پسند متعددی همچون قیمت مناسب ، راه اندازی آسان ، عدم نیاز به کابینت نصب می باشد.

قیمت پی ال سی زیمنس